Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

A 27. Finał WOŚP trwa nadal – już dziś mecz Gwiazdy kontra TVN24 w Tychach

Dosłownie za kilka minut rozpocznie się 17. edycja Hokeja z Gwiazdami. Ten wielki mecz po raz kolejny odbywa się dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Nie wynik, ale cel jest najważniejszy – komentują zawodnicy obu drużyn.

W dniu wczorajszym odbył się ostatni trening obu zespołów. Dziś na lodzie zagrają Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich i drużyna TVN24.

–  To wspaniała impreza, bo mamy okazję zagrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi reporterka „Faktów” TVN Arleta Zalewska z drużyny TVN24 . – Niesamowite emocje, też trochę dobrej zabawy. Nasze umiejętności są różne, ale cel wspaniały i chcemy po prostu wypełnić puszki – podkreśla.

Zawodnicy już przed meczem zapowiadali, że podczas meczu nie ma mowy o teatrze i kurtuazji. Zebrani na trybunach kibice mają oglądać ostrą, ale i uczciwą sportową walkę fair-play.

– Najważniejsze jest show, najważniejsze jest tutaj stworzenie fantastycznej atmosfery. Tu będą tańce, będą inscenizowane walki, ławki kar będą wypełniały się co chwilę, sędziowie będą podejmowali kontrowersyjne decyzje – emocjonuje się Ireneusz Bieleninik. – Wynik jest sprawą drugorzędną, chcemy dobrze się bawić, ale i pomóc – podkreśla.

Mecz rozpocznie się równo o godzinie 17:00.

Foto. etychy.org, Marek Badetko

Napisz komentarz

Skomentuj wpis