Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Barbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił…

Barbara Kurdej-Szatan to bardzo atrakcyjna kobieta. Nic, więc dziwnego, że wielu mężczyzn zabiega o jej względy. Jak się okazuje gwiazda TVP, pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys. O co chodzi?

Wspólna kolacja przy kieliszku czerwona wina z Barbarą Kurdej-Szatan to marzenie wielu facetów. Niektórzy, aby móc spędzić kilka romantycznych chwil z aktorką są w stanie dać z siebie wiele, a jeszcze więcej zapłacić. Pewien mężczyzna zapłacił 42 tysiące złotych za randkę z prezenterką.

Barbara Kurdej-Szatan: randka z nieznajomym

Anonimowy mężczyzna zapłacił 42 tysiące złotych za randkę z Kurdej-Szatan. O co chodzi? Już wyjaśniamy. Barbara Kurdej-Szatan postanowiła, ponownie wesprzeć fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiając na licytację randkę z jej udziałem. 42 100 złotych, dokładnie taką kwotą, 15 stycznia zakończyła się licytacja intymnego spotkania z aktorką. Spotkanie odbędzie się w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie, w dogodnym dla obu stron terminie. Jak informuje dziennik Fakt, mężczyzna, który wylicytował spotkanie z aktorką zrobił to dla swojej żony, ponieważ ta jest jej wielką fanką. Dla żony licytującego ma to być niespodzianka. Szczytny cel stał się dodatkowo dowodem wielkiej miłości. Można tylko pogratulować.

Jakie są rekordowe aukcje WOŚP?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy cieszy się ogromną popularnością w Polsce już od ponad 27 lat. Na przestrzeni do pomocy Wielkiej Orkiestrze angażowali się celebryci, jak i politycy, wystawiając na aukcję przeróżne cenne dla nich przedmioty bądź inne dobra. W ostatnich latach rekordową aukcją na rzecz WOŚP okazał się wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli. Tę przyjemność wylicytowano za ponad 740 tysięcy złotych. Suma robi powalające wrażenie.

W historii aukcji Allegro dla WOŚP bardzo drogich aukcji było więcej. Unikatowy motocykl, amerykański Chopper został wylicytowany za 230 tysięcy złotych, a słynna fotografia Pani Prezydentowej, wykonana podczas Światowych Dni Młodzieży za 200 tysięcy złotych. Najpopularniejszą aukcją była kolacja z Robertem Lewandowskim, którą wyświetlono ponad 202 tysiące razy. Ostatecznie spotkanie z piłkarzem wylicytowano za 150 tysięcy złotych.

Zazdrościmy żonie szczęśliwego licytującego! My również chciałybyśmy spotkać się oko w oko z Basią Kurdej-Szatan!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/kurdejszatan

źródło:lelum.pl

Napisz komentarz

Skomentuj wpis