Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Barbara Piela znów atakuje plastusiami Owsiaka. Tym razem ilustruje wyrok w sprawie Matka Kurka – Owsiak

Tym razem Barbara Piela skomentowała sposób w jaki Jerzy Owsiak wykonał wyrok są nakazujący mu przeprosiny Piotra Wielguckiego, czyli popularnego blogera Matki Kurki. Materiał z podtytułem „Rockandrollowe przeprosiny Owsiaka” dostępny jest w serwisach społecznościowych.

Piotr Wielgucki @Matka_Kurka po 5 latach od oszczerczej publikacji 12 czerwca wygrał proces z J. Owsiakiem, który, zgodnie z wyrokiem sądowym, przeprosił go w specyficzny sposób… Koszty procesowe pokrył @Matka_Kurka. – pisze Barbara Piela.
 

1 komentarz

Skomentuj wpis

  • ty piela, człowiek od małpy różni się tym że ma krótsze łapy a cięższy mózg, ty, Piela jesteś podgatunkiem małpy, bo łapy masz krótsze ale i lżejszy mózg, czyli jeszcze nie ewoluowałaś i jesteś głupsza od małpy. ambicji to u ciebie nie ma bo pewnie te twoje małpiatki jak i ty sama oraz twój samiec, jeżeli jakiś wogóle jest, chyba że ślepy, to pewnie korzystacie z lecznicy dla małp a tam są wszędzoie serduszka. jako ambitna świniomałpa na pewno masz na karku obrożę z informacją że ani ty ani nikt z twojego miotu nie chce korzystać z że sprzętu WOŚP