Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

CD Projekt RED przekazało WOŚP 4 mln złotych na walkę z koronawirusem

Topowa polska firma z branży gier komputerowych CD Projekt RED przekazała 4 miliony złotych Fundacji Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na walkę z szerzącą się pandemią koronawirusa.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że połowę kwoty czyli 2 mln przekazano jako studio, a kolejne dwa miliony to część prywatna sfinansowana przez głównych akcjonariuszy oraz zarząd CD PROJEKT.
Poniżej przedstawiamy wiadomość studia:

Cześć!

Wszyscy śledzimy wydarzenia związane z koronawirusem. Rośnie liczba zachorowań, a przed służbą zdrowia stoi coraz więcej wyzwań. W tych ciężkich chwilach liczy się każda pomoc, więc przez ostatnie dni zastanawialiśmy się, jak moglibyśmy dołożyć swoja cegiełkę. Nie znamy się na kupowaniu sprzętu medycznego, masek ani kombinezonów, dlatego podjęliśmy decyzję o współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem — WOŚP.

Dziś przekazaliśmy 4 miliony złotych na walkę z koronawirusem — połowę tej kwoty jako CD PROJEKT S.A., a drugą połowę prywatnie. Część prywatna została sfinansowana przez głównych akcjonariuszy oraz zarząd CD PROJEKT.
Chcielibyśmy również podziękować całej służbie medycznej i wszystkim osobom zaangażowanym w walkę z wirusem. Z narażeniem własnego zdrowia codziennie walczycie o nasze — wasza ciężka praca to dla nas inspiracja. Mamy też apel do wszystkich, którzy czytają tę wiadomość: potraktujcie poważnie to, co się dzieje wokół nas. Słuchajcie zaleceń tych, którzy znają się na zdrowiu publicznym. Zostańcie w domu i nie dajcie się wirusowi!

Napisz komentarz

Skomentuj wpis