Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤

Leżakowej afery ciąg dalszy: Kłobuck – „Zwróciłam uwagę o fotele i mam piekło na Ziemi.”

12 komentarzy

Skomentuj wpis

 • Mama dziecku może mierzyć temperaturę i podać syrop, który przyniesie pielęgniarka.. Rozumiem, że pielęgniarki nic przy pani dziecku nie robią, więc sama pobiera pani krew i zakłada venflon…Miała Pani łóżko przy dziecku, a chciała fotel? Jestem pewna, że gdyby była potrzeba to fotel byłby wstawiony. Można zostawić dziecko bez opieki, jest taka sala…..Jak się zostaje z dzieckiem, trzeba przewijać, myć dziecko, nakarmić, można zmierzyć temperaturę i podać przyniesiony lek w obecności pielęgniarki.Wszystko to co pani zrobiła było niepotrzebne….

 • Czy wam tak trudno zrozumiec ze nie placi sie tych 15 zl za lózko tylko za wode/prad/sprzatanie itp ? Kazdy sobie podlaczy telefon laptop czajnik tablet itp itd TO KOSZTUJE. Na tych fotelach tez byscie placiły.

 • Moje zdanie zabrać tym szpitalom nie tylko fotele ale cały sprzęt od orkiestry zobaczymy co im się będzie bardziej opłacać . Czy kazać płacić rodzicom za leżanki mimo że są łóżka od fundacji czy kupić nowy sprzęt bo fundacja zabrała to na czym pracują ?

 • Szpital w Lublinie jest jeszcze lepszy ,wyszedł nie wy regulamin ,że rodzice nie mogą spać przy dziecku tylko w hotelu szpitalnym za opłatą . Tylko uakbto na się do bezpieczeństwa dziecka ,mówię o oddziale onkologii ,dzieci po chemioterapii wymiotują ,mają zawroty glowy itp ,kto się nimi zaopiekuje ? 3pielęgniarki na 30 pacjentów ???? Ratunku

 • Moja żona również była w tym szpitalu pod koniec stycznia 2019r z małym synkiem i za lezanke placilismy 15 zl za dobe. A fotele do picia kawki przez pielęgniarki jak znalazl. Mam nadzieję że ta sprawa zostanie należycie załatwiona.

 • Czemu nie wyedytujecie artykłu jak sama zainteresowana wypowiedziała się w komentarzach? Trzeba walczyć o swoje i super, że to robicie ale nie można grać nieczysto tak jak to robi druga strona. W tematach o medycynie i służbie zdrowia nie powinno być takich zagrywek.

 • Ciekawe kto chce zataic prawda.
  Kilka miesięcy temu przebywając na oddziale również placilam za łóżko. Nie zostałam poinformowana o możliwości skorzystania z darmowego fotela,ani ja Ani rzadka z przebywających tam matek.
  Ktoś próbuje zamieść sprawę pod dywan.

 • Niestety sama prawda, leżałam z synkiem miesiąc temu I też za łóżko płacić musiałam A fotele dla pan pielęgniarek I gabinetach lekarskich( dla elity ) smutne. Mam nadzieję że się to zmieni :-/

 • Treść artykułu mija się z prawdą, w żaden sposób nie byłam zastraszana, ani szantazowana… Rozmowa z zastępcą ordynatora przebiegała zupełnie inaczej, niż jest to napisane w artykule. Zostałam po prostu poinformowana o możliwości korzystania z fotela bez żadnych warunków wstępnych, redaktor mimo mojej wyraźnej prośby o usuniecie wpisu nie dostosował się do mojej prosby. Sądzę, że chce zrobić aferę z czegoś, czego tak naprawdę nie ma. Karolina Bielska.