Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Pol’and’Rock gra nieprzerwanie – w tym roku było nas 750 tysięcy!

To już jest koniec. Większość z Was dotarła już do domów, ale… Pol’and’Rock gra nieprzerwanie!

Apel Jurka z Dużej Sceny

Sobotnie koncerty na Dużej Scenie rozpoczęły się apelem Jurka Owsiaka. Nawiązując do dwóch przypadków śmiertelnych, jakie miały miejsce podczas Festiwalu, prosił o rozwagę i dbanie o siebie w ostatnim dniu.

Jurek Owsiak na scenie fot. Szymon Aksienionek
– Jest nas tutaj 750 tys. ludzi. Stworzyliśmy na parę dni trzecie co do wielkości miasto w Polsce. (…) Mierzcie siły na zamiary. Jeśli macie napoje wysokoprocentowe — wylejcie je teraz. Taki alkohol jest tutaj nielegalny. Będziemy bezwzględnie kontrolowali, opuszczacie teren imprezy jeśli go znajdziemy. Nasz Festiwal ma być po prostu piękny. —  mówił z Dużej Sceny w sobotę o godzinie 15.00 do zebranych festiwalowiczów.
30 000 osób w strefie Allegro
Motywem przewodnim tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival była ekologia. W czasie Festiwalu zostało uruchomionych dużo inicjatyw, które edukowały i propagowały ideę #LessWaste. Jedną z nich było Allegro, która w swojej strefie pokazywała między innymi, że ograniczenie plastiku nie jest rzeczą niewykonalną.
Allegro stawia na edukację ekologiczną fot. Ola Skorżyńska
Fenomenalny koncert Majki Jeżowskiej
Zgodnie z przewidywaniami – koncert Majki Jeżowskiej przyciągnął tłumy przed Małą Scenę. Piosenkarka zaprezentowała swoje największe hity, takie jak: „Wszystkie dzieci nasze są”, „Laleczka z saskiej porcelany” czy „Marzenia”. Koncert zakończył najbardziej znany utwór artystki „A ja wolę moją mamę”, a wtórowała śpiewająca publiczność. Ten występ z pewnością pozostanie w pamięci na długo.
Koncert Majki Jeżowskiej fot. Michał Kwaśniewski

1 komentarz

Skomentuj wpis

  • No i poryczalam się… Wzruszyłam.
    Nie mogłam być w tym roku ale już się organizuje na przyszły.. Nie odpuszczę… Kochani jesteście..