Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Rafał Sonik rusza z akcją #NOBELdlaWOŚP! Podpisz się pod petycją…

„Zło dobrem zwyciężaj”! Od niemal 30 lat pokazuje nam to Jurek Owsiak wraz z założoną przez siebie Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nadszedł czas byśmy mu za to podziękowali i opowiedzieli Światu o tym wspaniałym działaniu całej Polski, wspierając starania w drodze po Pokojową Nagrodę Nobla. Zbierzmy milion podpisów poparcia dla WOŚP i Jurka. Stwórzmy #SiłaDobra! – takimi słowami zbiórkę podpisów pod petycją #NOBELdlaWOŚP rozpoczyna Rafał Sonik.

Pod petycją aktualnie podpisało się ponad 11 tysięcy osób. Sama akcja uruchomiona została całkiem niedawno i dopiero nabiera rozpędu. Rafał Sonik swoją petycję kieruje do… nas wszystkich!

Działać musimy TU i TERAZ! Nasze podpisy będą wyraźnym gestem poparcia dla polskiego Kandydata i przypomną, że idee i wartości, które wysyła w świat są bliskie każdemu człowiekowi. To także nagroda dla instytucji, organizacji, wolontariuszy i tych wszystkich ludzi, którzy w Polsce, od 30 lat niosą innym pomoc. To oni, napędzani współczuciem i pasją do pomagania, zaszczepiają w nas dobro, które pozwala zmieniać świat.Działać musimy TU i TERAZ! Nasze podpisy będą wyraźnym gestem poparcia dla polskiego Kandydata i przypomną, że idee i wartości, które wysyła w świat są bliskie każdemu człowiekowi. To także nagroda dla instytucji, organizacji, wolontariuszy i tych wszystkich ludzi, którzy w Polsce, od 30 lat niosą innym pomoc. To oni, napędzani współczuciem i pasją do pomagania, zaszczepiają w nas dobro, które pozwala zmieniać świat. – znajdujemy takie oto słowa Rafała w opisie zbiórki.

Podpisać się pod petycją można w tym miejscu.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis