Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Rafał Ziemkiewicz o Jerzym Owsiaku: „Cwany człowiek, fajnie się urządził”

Publicysta „Do Rzeczy” – Rafał Ziemkiewicz w programie „Polska na serio” ironizował na temat ostatnich wydarzeń związanych z brakiem pociągów na Pol’and’Rock Festiwal.

– Juras męczennikiem został, albowiem nie dali mu pociągów, co jest powodem do wielkiego oburzenia – komentował na antenie Ziemkiewicz.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Przewozy Regionalne poinformowały o tym, że w tym roku nie będzie pociągów na Najpiękniejszy Festiwal Świata – Pol’and’Rock Festiwal. Chwilę później podobną informację podało Intercity. Na ratunek przyszły niektóre z województw, których władze zorganizowały specjalne pociągi na festiwal. Wczoraj do sprawy odniósł się sam premier Morawiecki, który poinformował, że nakazał przygotowanie specjalnych pociągów, które bezpiecznie zawiozą młodych ludzi na festiwal. Dziś Przewozy Regionalne poinformowały, że jednak dały radę zorganizować specjalne połączenia musicREGIO.

Ziemkiewicz w programie „Polska na serio”, mówił że Jerzy Owsiak jest „męczennikiem”, ponieważ Przewozy Regionalne „śmiały nie zgodzić się na dowiezienie nowoczesnej młodzieży” na festiwal.

– Ta młodzież ma zazwyczaj demolować pociągi, którymi jeździ. Kluby sportowe czasami sobie wynajmują pociągi na mecz, ale jakże Juras ma sobie wynająć, skoro na jego działalność to państwo ma zapłacić, bo to jest świecki święty. Ja go rozumiem, że się oburza. Facet zbudował majątek niewiarygodny. Samo logo WOŚP podobno jest warte około miliarda złotych. Cwany człowiek, fajnie się urządził – ocenił dziennikarz. – Słowa złego nie można powiedzieć, bo to jest ostatnia świętość jaka została. To złośliwe państwo pisowskie nie chce sfinansować prywatnej firmie, która robi koncert rockowy, pociągów i ochrony. A oni jeszcze mówią, że to impreza o podwyższonym ryzyku. No kamień obrazy – komentuje publicysta.

10 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Panie Rafale z bólem serca mogę tylko sobie odpowiedzieć na pytanie dla czego media a wraz z nimi pracujący dziennikarzami czy redaktorami nie są wiarygodne. Pytanie do Pana czy jest Pan tak beznadziejnym „dziennikarzem” czy jest Pan skrzywdzonym przez los lub może szuka Pan może rozgłosu.? (Bo jest Pan zwykłym pustym czlekiem?)?

  • a jak grzyb z Torunia płacze że nie dają mu na coś to jest OK. Gdzie jest powiedziane że zakonnicy czy księża mają opływać w luksusy.

  • A co ma państwo finansować, przecież za darmo nie pojadą, tylko bilety muszą kupić, a dodatkowe pieniądze to zysk dla kolei, a może się mylę? A co do majątku Owsiaka, że cwany…. No cóż, każdy może zrobic to samo co Owsiak, panie Ziemkiewicz, czy ktoś panu zabronił? Może nie, ale nie każdy potrafi zrobić tyle dla rodaków, z pewnością nie ja i nie pan, Panie Ziemkiewicz

  • Tak komentują ludzie, którzy o sobie mają wysokie mniemanie. Czyli wyżej sra jak d… ma.

  • Ziemkiewicz, ty maly, zazdrosny, zasrany trollu! Wez sie do roboty, zrob przez cale swoje nedzne zycie 1% tego, co Owsiak robi w ciagu roku, wtedy pogadamy.

  • Panie, Panu też odbiło – zrób Pan choć 1/10 tego co zrobił i robi J.Owsiak – wtedy pogadamy.