Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Szanse Jerzego Owsiaka i WOŚP do Pokojowej Nagrody Nobla według analityków

Konkurencja jest dużo. Wśród faworytów mówi się, że tuż obok Papieża Franciszka znajduje się młoda, 16-letnia szwedzka aktywistka klimatyczna – Greta Thunberg.

My za to faworyta mamy innego. Nominowanego przez Rafała Sonika i Rafała Colinsa z Jerzego Owsiaka i Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Analitycy STS przewidują, że Pokojowa Nagroda Nobla trafi do Grety Thunberg. Za każde postawione 100 zł na szwedzką aktywistkę klimatyczną można wygrać zaledwie 140,80 zł – kurs 1.60. Kolejne miejsce zajmują Abiy Ahmed i Raoni Metuktire przy kursie odpowiednio 3.25 i 7.50. Papież Franciszek znajduje się na szóstym miejscu – kurs 18.00. Gdy ktoś postawi 100 zł na papieża, a on otrzyma tegoroczną nagrodę, wygrana wyniesie 1584 zł. Dalej w zestawieniu znajduje się m.in. Unia Europejska z kursem 20.00, Rada Arktyczna (kurs 20.00), prezydent USA Donald Trump oraz prezydent Francji Emmanuel Macron (obaj z kursem 30.00). Analitycy STS ocenili także szanse Jerzego Owsiaka – kurs 250.00. Oznacza to, że jeśli jakiś gracz wskaże go na tegorocznego laureata, stawiając 100 zł, a Komitet Noblowski przyzna nagrodę założycielowi i prezesowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to wygrana wyniesie aż 19 800 złotych.

Laureata nagrody poznamy już jutro w okolicach godziny 11:00. Wyniki wszystkich osób, które dostały się do ścisłego finału zostaną opublikowane za 50 lat.

Napisz komentarz

Skomentuj wpis