Jesteśmy Murem Za Owsiakiem! - Solidarni z WOŚP ❤ Jerzy Owsiak ❤

Znaczący gest Jurka Owsiaka po pogrzebie Pawła Adamowicza

Jak informuje „Gazeta Wyborcza” Jurek Owsiak podczas pogrzebu prezydenta Pawła Adamowicza postawił obok urny z prochami zmarłego serduszko WOŚP z napisem „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Po tym właśnie wydarzeniu Jurek opublikował na swoim profilu facebook materiał, w którym poinformował, że wraca na stanowisko prezesa fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Źródło: Newspix.pl / MATEUSZ SLODKOWSKI / FOTONEWS

Tak, chcemy grać do końca świata i jeszcze dłużej, bo ten świat się odradza na nowo (…) Powiem ci Paweł krótko, bierzemy się za robotę. Wracam do roboty, biorę się jeszcze dziesięć razy mocniej. To jest ten moment, w którym cała ta sytuacja, żeby nawet na milimetr nie poszła gdzieś w zaświaty. To właśnie pokazuje, że twoje ideały wróciły z jeszcze większą mocą. Tak, będę grał z orkiestrą, tak, będę prezesem fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków, słuchając homilii i wystąpień duchownych, weźmie sobie do serca, żeby stanowczo powiedzieć każdej nienawiści „nie”, ale każdej! Nie ma na to naszej zgody – mówił Owsiak. – Wracamy do roboty – zaznaczył.

źródło wprost.pl

7 komentarzy

Skomentuj wpis

  • Kochamy Cię Jurku i cieszymy się bardzo że jesteś z nami ❤️❤️❤️

  • Panie Jurku! Jest Pan dla mnie ogromnym autorytetem, to ile dobra jest w Panu i Pana bliskich jest cudowne! Tyle uratowanych istnień, tyle bijacych serc, tyle miłości! Cieszę się ogromnie,że wrócił Pan za stery WOŚPu,jest to najlepsza inicjatywa w tym kraju. Jest to taki dzień kiedy staramy się wszyscy zjednoczyć by móc nieść pomoc. Pokazałeś Nam co to dobro, pokazałeś Nam ,że w grupie siła, a to jak wielką siłę ma Twoja osoba i fundacja jest ukazane w fali hejtu jaka.Was otacza. Tylko głupcy nie dostrzegą Twojego wielkiego serca, tylko głupcy będą temu przeciwni. Jest Nas wielu i bedzie jeszcze wiecej aby pomoc:) sercem z Tobą,a na następnym finale pokażemy kto rządzi! 😍❤❤❤❤❤

  • Ogromnie Pana szanuję za to co Pan robi, dla kogo jest ten wysiłek i za to kim Pan jest. Cieszę się, że zmienił Pan decyzję podjęta w wyniku szoku i chwilowego załamania. Trzeba myśleć pozytywnie a ja jak inni też jestem z Panem. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę WOŚP i życzę realizacji wszystkich planów 😆 tymczasem kłaniam się nisko ☺